Plavecký bazén
0

Plavecká štafeta škol a soutěž Plaváček

PLAVECKÁ ŠTAFETA ZÁKLADNÍCH A STŘEDNÍCH ŠKOL 2019 Ve čtvrtek 16.5.2019 se na plaveckém bazéně SPORTaS, s.r.o. Litvínov sešlo 105 dětí prvního stupně ZŠ, 80 žáků druhého stupně ZŠ, 30 studentů SŠ a 10 učitelů, aby  bojovali o zisk poháru v soutěži plaveckých štafet. Utkalo se 7 základních škol 1. stupně ve štafetovém závodě 16×25 metrů, 5 […]

PLAVECKÁ ŠTAFETA ZÁKLADNÍCH A STŘEDNÍCH ŠKOL 2019

Ve čtvrtek 16.5.2019 se na plaveckém bazéně SPORTaS, s.r.o. Litvínov sešlo 105 dětí prvního stupně ZŠ, 80 žáků druhého stupně ZŠ, 30 studentů SŠ a 10 učitelů, aby  bojovali o zisk poháru v soutěži plaveckých štafet.

Utkalo se 7 základních škol 1. stupně ve štafetovém závodě 16×25 metrů, 5 základních škol z 2. stupně v závodě 17×50 metrů a 2 střední školy na trati 16×100 metrů.

Pochvalu a odměnu od pořádající společnosti SPORTaS, s.r.o. Litvínov a města Litvínov si zasloužili všichni zúčastnění.

Celkové pořadí

 

  1. Stupeň ZŠ:


1.
       Místo – SSZŠ Litvínov čas 5:48,0 minut

2.       Místo – ZŠ s rozšířenou výukou jazyků čas 5:55,2 minut

3.       Místo – ZŠ Horní Jiřetín čas 6:31,2 minut

4.       Místo – ZŠ Meziboří čas 7:00,9 minut

5.       Místo – ZŠ Hamr čas 7:20,4 minut

6.       Místo – ZŠ Ruská Litvínov čas 7:42,6 minut

7.       Místo – ZŠ Janov čas 11:08,3 minut

 

 

  1. Stupeň ZŠ:

1.       Místo – Gymnázium T.G.M. Litvínov čas 10:34,6 minut

2.       Místo – SSZŠ Litvínov čas 12:27,8 minut

3.       Místo – ZŠ Horní Jiřetín čas 13:16,0 minut

4.       Místo – ZŠ Ruská Litvínov čas 14:02,0 minut

5.       Místo – ZŠ Hamr čas 14:45,0 minut

 

 

Střední školy:

1.       Místo – Gymnázium T.G.M. Litvínov čas 24:21,7 minut

2.       Místo – Schola Humanitas čas 26:41,1 minut

 

 

Michaela Fiedlerová, vedoucí plavecké výuky Litvínov.

 


PLAVÁČEK MŠ 2019 – 14. ročník

 

V pátek 26. května 2017 uspořádali zaměstnanci společnosti SPORTaS plaveckou soutěž pro děti mateřských škol nejen z Litvínova, ale i jeho blízkého okolí.

Ve 14. ročníku se sešlo 41 dětí z 10. Mateřských škol:

 

MŠ Litvínov, Soukenická „Parník“

MŠ Litvínov, Bezručova „Kaštánek“20190612_103823

MŠ Litvínov, Ladova „Laduška“

MŠ Litvínov, Gorkého „Sluníčko“

MŠ Osek Hornická

MŠ Osek Hrdlovská

MŠ Loučná

MŠ Hrob

MŠ Horní Jiřetín

MŠ Janov „Paraplíčko“

 

Naši malí závodníci perfektně zabojovali na vodní trati 12,5 m a pět nejlepších předškoláků se proplavalo do velkého finálového závodu:

Ella Pantůčková z MŠ Bezručova „Kaštánek“, Marek Kroupa z MŠ Ladova „Laduška“, Jakub Černý z MŠ Horní Jiřetín, Jolana Zelenková z MŠ Hrob a Jiří Procházka z MŠ Loučná.

 

Tím nejrychlejším se stala a titul PLAVÁČEK MŠ získal Mareček Kroupa z mateřské školy Ladova „Laduška“, 2. místo vybojoval Kubík Černý z MŠ Horní Jiřetín a na 3. místo se dostala Jolanka Zelenková z mateřské školy Hrob.

 

Krásné ceny, odměny pro všechny zúčastněné, ale hlavně příjemná atmosféra se líbila všem.

 

Na příští ročník se těšíme!

 

Za SPORTaS, s.r.o.

Michaela Fiedlerová

vedoucí plavecké výuky

 

 

 

 

 


Plaváček MŠ – 15. ročník (2018) – výsledky na tomto odkazu: VÝSLEDKY PLAVÁČKA MŠ 2018

Plavecká štafeta škol 2018 – výsledky na tomto odkazu: VÝSLEDKY PLAVECKÉ ŠTAFETY 2018

Plavecká štafeta škol 2017 – výsledky na tomto odkazu: VÝSLEDKY PLAVECKÉ ŠTAFETY 2017

Plavecká štafeta škol 2016 – výsledky na tomto odkazu: VÝSLEDKY PLAVECKÉ ŠTAFETY 2016

Plaváček  MŠ – 13. ročník (2016) – výsledky na tomto odkazu: VÝSLEDKY PLAVÁČKA MŠ 2016

Plavecká štafeta škol 2015 – výsledky na tomto odkazu: VÝSLEDKY PLAVECKÉ ŠTAFETY 2015

Plaváček MŠ – 12. ročník (2015) – výsledky na tomto odkazu: VÝSLEDKY PLAVÁČKA MŠ 2015

 

 

 

 

Sdílet stránku můžete pomocí těchto internetových služeb:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Vloženo uživatelem: asistentka

Komentáře: 0

Vložit komentář

Chcete se podělit o Váš názor?
Pak vložte komentář!