Plavecký bazén
0

Plavecká štafeta škol a soutěž Plaváček

PLAVÁČEK mateřských škol – 14. ročník – 2017   V pátek 26. května 2017 uspořádali zaměstnanci společnosti SPORTaS plaveckou soutěž pro děti mateřských škol nejen z Litvínova, ale i  jeho blízkého okolí. Ve 14. ročníku se sešlo 41 dětí z 10. Mateřských škol:   MŠ Litvínov, Soukenická „Parník“ MŠ Litvínov, Bezručova „Kaštánek“ MŠ Litvínov, Ladova „Laduška“ MŠ […]

PLAVÁČEK mateřských škol – 14. ročník – 2017

 

V pátek 26. května 2017 uspořádali zaměstnanci společnosti SPORTaS plaveckou soutěž pro děti mateřských škol nejen z Litvínova, ale i  jeho blízkého okolí.

Ve 14. ročníku se sešlo 41 dětí z 10. Mateřských škol:

 

MŠ Litvínov, Soukenická „Parník“

MŠ Litvínov, Bezručova „Kaštánek“

MŠ Litvínov, Ladova „Laduška“

MŠ Litvínov, Gorkého „Sluníčko“

MŠ Osek Hornická

MŠ Osek Hrdlovská

MŠ Loučná

MŠ Hrob

MŠ Horní Jiřetín

MŠ Janov „Paraplíčko“

 

Naši malí závodníci perfektně zabojovali na vodní trati 12,5 m a pět nejlepších předškoláků se proplavalo do velkého finálového závodu:

Ella Pantůčková z MŠ Bezručova „Kaštánek“, Marek Kroupa z MŠ Ladova „Laduška“,  Jakub Černý z MŠ Horní Jiřetín, Jolana Zelenková z MŠ Hrob a Jiří Procházka z MŠ Loučná.

plaváček 2017

Tím nejrychlejším se stala a titul PLAVÁČEK MŠ získal Mareček Kroupa  z mateřské školy Ladova „Laduška“, 2. místo vybojoval Kubík Černý z MŠ Horní Jiřetín  a na 3. místo se dostala Jolanka Zelenková z mateřské školy Hrob.

 

Krásné ceny, odměny pro všechny zúčastněné, ale hlavně příjemná atmosféra se líbila všem.

 

Na příští ročník se těšíme!

 

Za SPORTaS, s.r.o.

Michaela Fiedlerová

vedoucí plaveckého bazénu


 

Plavecká štafeta základních a středních škol 2017

 

 

V úterý 25. dubna 2017 se na plaveckém bazénu SPORTaS v  Litvínově sešlo 120 dětí prvního stupně ZŠ, 112 žáků druhého stupně ZŠ, 30 studentů a 17 učitelů, aby bojovali o zisk Putovního poháru v soutěži plaveckých štafet.

Utkalo se 8 základních škol 1. stupně ve štafetovém závodě 16 x 25 metrů, 7 základních škol z 2. stupně v závodě 17 x 50 metrů a 2 střední školy na trati 16 x 100 metrů.

Pochvalu a odměnu od pořádající společnosti SPORTaS, s.r.o. Litvínov a města Litvínov si zasloužili všichni zúčastnění.

 

Celkové pořadí

1. stupeň ZŠ:

1. místo ZŠ s rozšířenou výukou jazyků čas 5:42,6 minut

2. místo ZŠ Horní Jiřetín čas 6:16,6 minut

3. místo SSZŠ  čas 6:25,5 minut

4. místo ZŠ Ruská čas 6:58,2 minut

5. místo ZŠ Meziboří  čas  7:00,9 minut

6. místo ZŠ Louka u Litvínova čas 7:25,6 minutIMG-20170425-WA0009

7. místo ZŠ Hamr  čas  7:36,9  minut

8. místo ZŠ Janov  čas  11:23,5 minut

 

2. stupeň ZŠ:

1. místo SSZŠ  čas  12:47,3  minut

2. místo Gymnázium  T.G.M.  čas 12:54,5 minut

3. místo  ZŠ Horní Jiřetín  čas  12:59,1 minut

4. místo ZŠ Meziboří. čas 13:05,2 minut

5.místo ZŠ Ruská  čas 14:18,5 minut

6. místo ZŠ Hamr čas 15:21,2 minut

7. místo ZŠ Lom  čas 16:34,2 minut

IMG-20170425-WA0020

 

Střední školy:

1. místo Gymnázium T.G.M. čas 24:57,8 minut

2. místo Schola Humanitas  čas 31:00,8 minut

 

 

 

Michaela Fiedlerová, vedoucí plaveckého bazénu

SPORTaS, s.r.o.

 


Plavecká štafeta škol 2016 – výsledky na tomto odkazu: VÝSLEDKY PLAVECKÉ ŠTAFETY 2016

Plaváček  MŠ – 13. ročník (2016) – výsledky na tomto odkazu: VÝSLEDKY PLAVÁČKA MŠ 2016

Plavecká štafeta škol 2015 – výsledky na tomto odkazu: VÝSLEDKY PLAVECKÉ ŠTAFETY 2015

Plaváček MŠ – 12. ročník (2015) – výsledky na tomto odkazu: VÝSLEDKY PLAVÁČKA MŠ 2015

 

 

 

 

Sdílet stránku můžete pomocí těchto internetových služeb:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Vloženo uživatelem: Lenka Vostárková

Komentáře: 0

Vložit komentář

Chcete se podělit o Váš názor?
Pak vložte komentář!