Plavecký bazén
0

Plavecké kurzy pro školy

Základní nabídku kurzů pro školky a školy tvoří kurzy Plavecký výcvik 10×60 minut Cena tohoto výcviku je 13 000 Kč včetně DPH. Výcvik obsahuje seznámení dětí s vodou, hry, orientaci ve vodě, odstranění strachu z vody   Plavecký výcvik 10×90 minut Cena tohoto výcviku je 19 500 Kč včetně DPH. Výcvik obsahuje základy plaveckého stylu kraul […]

Základní nabídku kurzů pro školky a školy tvoří kurzy

Plavecké kurzy pro školy

Plavecký výcvik 10×60 minut

Cena tohoto výcviku je 13 000 Kč včetně DPH.

Výcvik obsahuje seznámení dětí s vodou, hry, orientaci ve vodě, odstranění strachu z vody

 

Plavecký výcvik 10×90 minut

Cena tohoto výcviku je 19 500 Kč včetně DPH.

Výcvik obsahuje základy plaveckého stylu kraul a znak, orientaci ve vodě, hry, soutěže

 

Jiné rozvržení hodin výcviku je možné po dohodě s vedoucí plavecké školy, avšak vždy s ohledem na aktuálně sestavovaný rozvrh. Cena výcviku bude v takovém případě stanovena dle uvedené hodinové sazby a skutečného rozsahu.

Pro povinný plavecký výcvik žáků 3. a 4. tříd základních škol doporučujeme řídit se metodickým pokynem  Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, č.j. MŠMT-37471/2014 ze dne  15.01.2015. Rozsah plaveckého výcviku je 20 vyučovacích hodin v každém ročníku. Tyto hodiny lze sloučit a absolvovat výcvik v rozsahu 10 x 90 minut v každém ročníku.

Výše uvedené ceny platí pro výuku 1 školní třídy o počtu cca 30 dětí. Třídy lze sloučit do jednoho kurzu, přičemž cena se v tomto případě násobí koeficientem 1,5 z důvodu vzrůstajících provozních nákladů. Maximální počet účastníků plaveckého výcviku je 50 osob.

Přípravou a organizací plaveckých výcviků je pověřena vedoucí plavecké školy paní Michaela Fiedlerová, tel. 739 224 709, e-mail plavani@sportas.cz.

Po dohodě je možné plavecký bazén využit i jednorázově pro volné plavání. Minimální počet účastníků u tohoto volného plavání je 15 osob, cena v těchto hodinách je 35 Kč za osobu, případně 50 Kč za osobu za hodinu s vodními hrami a soutěžemi.

Sdílet stránku můžete pomocí těchto internetových služeb:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Vloženo uživatelem: admin

Komentáře: 0

Vložit komentář

Chcete se podělit o Váš názor?
Pak vložte komentář!

Facebook