Ostatní sportoviště
0

Tenisové kurty

Podkrušnohorská ulice, Litvínov (Pod Koldomem) Nájemce: Lawn Tenis Club Chemopetrol Litvínov, telefon 737 639 723 Provoz: od května do září, rezervace na výše uvedeném telefonu Popis: areál tenisových kurtů se 7 dvorci, zázemím a bufetem     Areál centrálních tenisových kurtů  V roce 2022 byla uzavřena smlouva o nájmu mezi společností SPORTaS, s.r.o. a TK […]

tenisove-kurtyPodkrušnohorská ulice, Litvínov (Pod Koldomem)

Nájemce: Lawn Tenis Club Chemopetrol Litvínov,

telefon 737 639 723

Provoz: od května do září, rezervace na výše uvedeném telefonu

Popis: areál tenisových kurtů se 7 dvorci, zázemím a bufetem

 

 


Areál centrálních tenisových kurtů 

V roce 2022 byla uzavřena smlouva o nájmu mezi společností SPORTaS, s.r.o. a TK Litvínov z.s., jejímž předmětem je využívání kurtů č. 8 a 9, které pro svému účelu dlouhodobě nesloužily.

Účelem nájmu je využívání těchto kurtů pro tréninkovou činnost zejména dětí a mládeže. Veškeré úpravy a údržba areálu probíhají v režii TK Litvínov z.s..  SPORTaS, s.r.o. se materiálně, personálně ani finančně nepodílí na údržbě a provozu areálu.

Nájemce (TK Litvínov z.s.) byl seznámen se záměrem města Litvínova v areálu vybudovat skatepark a tuto skutečnost akceptoval při podpisu smlouvy. Smlouva je uzavřena na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou 3 měsíce.

 


Sdílet stránku můžete pomocí těchto internetových služeb:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Vloženo uživatelem: admin

Komentáře: 0

Vložit komentář

Chcete se podělit o Váš názor?
Pak vložte komentář!

Facebook