Business Centre
0

Pronajímané prostory

Výrobní prostory V budově se nachází 14 výrobních hal, každá o ploše 80 m² a rozměrech 10×8 m, výška stropu 5 m. V každé hale je zavedena elektřina 220 V a 380 V, voda a haly jsou vytápěné. Příjezd k halám je možný malými nákladními automobily. Haly jsou vhodné pro malou a střední bezodpadovou výrobu, […]

Výrobní prostory

V budově se nachází 14 výrobních hal, každá o ploše 80 m² a rozměrech 10×8 m, výška stropu 5 m. V každé hale je zavedena elektřina 220 V a 380 V, voda a haly jsou vytápěné. Příjezd k halám je možný malými nákladními automobily. Haly jsou vhodné pro malou a střední bezodpadovou výrobu, skladovací a dílenský prostor. Klientům je k dispozici veškerá infrastruktura budovy tj. parkoviště u zadního vchodu do budovy, sociální zařízení vč. sprchy , kuchyňka a malá zasedací místnost v prvním patře administrativní budovy. Klientům zajišťujeme denní příjem a odesílání běžných poštovních zásilek. K dispozici je i vybavení sekretariátu (kopírka, skenner apod.).

Spotřeba elektřiny v hale je měřena samostatným elektroměrem, přihlášeným na klienta. Poplatek za elektřinu společných prostor, vodné a stočné, teplo, úklid a odvoz odpadu je hrazen paušální částkou. Vjezd k halám je možný menšími nákladními automobily za účelem nakládky a vykládky materiálu.

Administrativní prostory

V budově se nachází 12 kanceláří od ploše 12 – 33 m². Kanceláře nabízíme vybavené nábytkem, telefonní a internetovou přípojkou. Klientům, kteří mají pronajaté kanceláře, nabízíme pronájem parkovacího místa přímo před administrativní budovou (vjezd za závoru). Klientům je též k dispozici veškerá infrastruktura budovy tj. parkoviště u zadního vchodu do budovy, sociální zařízení vč. sprchy , kuchyňka a malá zasedací místnost v prvním patře administrativní budovy. Klientům zajišťujeme denní příjem a odesílání běžných poštovních zásilek. K dispozici je i vybavení sekretariátu (kopírka, skenner apod.).

Spotřeba elektřiny v kancelářích je měřena samostatným elektroměrem, přihlášeným na klienta. Poplatek za elektřinu společných prostor, vodné a stočné, teplo, úklid a odvoz odpadu je hrazen paušální částkou. Zajišťujeme i úklid kancelářských prostor dle požadavků a potřeb klienta.

 

Zasedací místnost 1. patro

Prostory vhodné pro školící a vzdělávací aktivity, porady, prezentace, jednání. Vhodné pro menší skupiny.
– Hovorna se nachází v 1. patře v bezprostřední blízkosti PC učebny
– Učebna má vlastní vchod a je klimatizovaná
– Kapacita max.11 osob
– Flipchart, magnetická tabule
– Případné zajištění technického vybavení, wi-fi připojení, dataprojektor
– Možnost zajištění občerstvení
– Lektorské PC

Občerstvení v okolí budovy
– možnost zajištění oběda v restauraci v okolí učeben
– zajištění občerstvení v učebně
– klientské služby (kopírování, skenování, kroužková vazba……)
– klidová vstupní zóna s nápojovým automatem
– parkování zdarma
– prostory je možné si pronajmout pravidelně či jednorázově na libovolnou dobu.

Sdílet stránku můžete pomocí těchto internetových služeb:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Vloženo uživatelem: Anna Egerová

Komentáře: 0

Vložit komentář

Chcete se podělit o Váš názor?
Pak vložte komentář!

Facebook