Reklamní služby

NABÍDKA REKLAMNÍCH PLOCH

Společnost SPORTaS,s.r.o. Vám nabízí možnost umístění reklamních bannerů na jednotlivá sportoviště. Umístěním reklamy zviditelníte svou firmu a zároveň pomůžete udržovat a rozvíjet sportoviště v Litvínově. Vybrané prostředky jsou přednostně využívány na údržbu a rozvoj jednotlivých areálů.

Po dohodě s Vámi lze uhrazenou částku za reklamu použít na Vámi vybrané konkrétní opravy či investice.

Reklamu lze umístit na níže uvedená sportoviště, uvedené ceny jsou za jednotlivé reklamní bannery či spoty, v případě umístění reklamy na více sportovištích jsme samozřejmě připraveni jednat o celkové ceně tak, aby byla pro Vás co nejpříznivější. Více informací na telefonu 604 230 214.

Ceník reklamy můžete stáhnout zde.


Sportovní hala u Koldomu – je v plném provozu od září do dubna, ve zbývajícím čase je omezený provoz. V plné sezoně je využívána na tréninky dětí a mládeže, o víkendech se zde konají turnaje a zápasy. Denní návštěvnost v sezoně je cca 500 osob.

Cena za reklamu – sportovní hala
Umístěná na pevné stěně, rozměr 300 x 150 cm 13 500,- Kč / rok
Sleva za další reklamní tabuli na pevnou stěnu – 3 000,- Kč / rok
Reklama na jeden díl florbalového mantinelu  4 000,- Kč / rok
Sleva za další díl florbalového mantinelu – 1 000,- Kč / rok
Reklamní spot na velkoplošné obrazovce – délka 20 sekund  1 800,- Kč / měs.
Reklamní spot na velkoplošné obrazovce – délka 20 sekund – promítání během extraligového florbalového utkání  2 100,- Kč / rok

Víceúčelové hřiště – jedná se o areál národní házené s umělým povrchem umístěný v blízkosti Soukromé sportovní základní školy. Areál je využíván celoročně, je multifunkčního charakteru, konají se zde tréninky a zápasy nejen žáků školy, ale i široké veřejnosti z Litvínova, neboť hřiště je komerčně využíváno zejména ve spolupráci s místní restaurací. Využití je celoroční a to i ve večerních hodinách, neboť areál disponuje umělým osvětlením. Reklamní banner lze umístit na oplocení vlastního hřiště.

Cena za reklamu – víceúčelové hřiště
Umístěná na obvodovém plotu hřiště s umělým povrchem, rozměr banneru 230  x 120 cm 5 000,- Kč/rok

Koupaliště u Koldomu – jedná se o jediné koupaliště v Litvínově, které je nově zrekonstruované a je doplněno mnoha doplňkovými atrakcemi včetně tobogánu. Koupaliště je v letních měsících hojně navštevováno jak místními občany, tak i přespolními návštěvníky. V provozu je dle počasí od června do konce srpna, návštěvnost areálu je v závislosti na počasí od 15 000 do 30 000 osob.

Reklama je umístěna na ochozu provozní budovy koupaliště. Cena reklamy je 5.000 Kč bez DPH a výroby na jednu sezónu.


Plavecký bazén – je jediný v Litvínově, je umístěn v blízkosti centra města, roční návštěvnost cca 100 000 lidí. Konají se zde plavecké závody a soutěže, bazén je také využíván širokou veřejností. Reklamní banner lze umístit do vnitřního prostoru přímo do bazénové haly.

Cena za reklamu – plavecký bazén
Umístěná na proskleném obvodu bazénu, rozměr 100 x 200 cm 6 900,- Kč / rok
Umístěná na pevné stěně bazénu, rozměr 125 x 80 cm 3 000,- Kč / rok

 

Facebook